Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najnowszy minitransceiver SP5AHT (80m/SSB). Dziennik budowy.
SP5RF Offline
Robert
****

Liczba postów: 341
Dołączył: 13-03-2010
Post: #81
RE: Najnowszy minitransceiver SP5AHT (80m/SSB). Dziennik budowy.
(16-10-2013 14:02)SQ9RFC napisał(a):  Chyba im zrobię konkurencję z tego wszystkiego ;-)

Ja u nich byłem nie tak dawno, (teraz gdy jest most Skłodowskiej Curie to mam tam 25 minut), bo mają tam fajne rzeczy, na przykład typoszereg gałek, naprawdę fajne śrubokręty itp. ale miałem jakieś takie wrażenie że to wszystko schodzi na psy... Że kręci się siłą rozpędu. Obsługa - poprawna - i nic poza tym. Najbardziej zorientowany był tam, taki stary dziadek. Życzliwy, serdeczny - ale powolny - no wiek. Nie ma żadnej dosprzedaży (kupił Pan znakomitą lutownicę, a pomyślał Pan o cynie?) , chciałem kupić przetwornicę 12V-> 220V i chciałem rabat, jakiś niewielki. I nic. Oni zatrzymali się na latach '90...

Myślę że jak założysz podobną firmę i będziesz obsesyjnie pilnował standardów to sukces murowany. Każdy zapłaci więcej za gwarancję jakości...

73 Frycz SP5RF
16-10-2013 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najnowszy minitransceiver SP5AHT (80m/SSB). Dziennik budowy. - SP5RF - 16-10-2013 19:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości