Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze Spotkanie HomeMade
admin Offline
Administrator
*****

Liczba postów: 91
Dołączył: 01-02-2009
Post: #1
Pierwsze Spotkanie HomeMade
Pierwsze spotkanie Grupy HomeMade odbyło się w styczniu 2009 r w klubie "Rejsy". Wybór miejsca pierwszych spotkań okazał się słuszny, gdyż pozwolił na spotkanie się Kolegów z różnych stron Warszawy i z różnych Oddziałów Terenowych PZK. Od samego początku, jesteśmy również otwarci na Kolegów nie zrzeszonych. Chcieliśmy i nadal chcemy tworzyć HomeMade wspólnie z innymi, a nie tylko sami dla siebie. Stąd powstała idea Grupy "HomeMade", która wspólnie będzie podejmować decyzje i konstruować różne urządzenia.
Spotkania odbywają się z reguły raz na miesiąc, od początku mają charakter otwarty i są skierowane do wszystkich Kolegów zainteresowanych budowaniem amatorskich urządzeń radiowych niezależnie od przynależności terenowej, organizacyjnej oraz posiadanych umiejętności.

Dodałem tę wiadomość, żeby zachować informację o wszystkich naszych spotkaniach. Tej informacji nie było, ani na tym, ani na poprzednim forum, ponieważ ich jeszcze nie było. Informacja o pierwszym spotkaniu została zamieszczona na stronie OT37. Jak widać w załącznikach wzbudziła duże zainteresowanie.

.pdf  IspotkanieHM_01.pdf (Rozmiar: 306.41 KB / Pobrań: 8421)

.pdf  IspotkanieHM_02.pdf (Rozmiar: 200.57 KB / Pobrań: 1299)


Poniżej wybrane zdjęcia z galerii:


Załączone pliki Miniatury
İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage
17-06-2009 3:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości