Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONKURS PUK - Burzenin 2015
SP9MRN Offline
MAc
*****

Liczba postów: 817
Dołączył: 29-08-2009
Post: #1
KONKURS PUK - Burzenin 2015
Jak zwykle - jak co roku - jak w Burzeninie.
Do konkursu na Przydatne Urządzenie Krótkofalarskie pozostało nam jeszcze półtora miesiąca. To mnóstwo czasu i spokojnie można wykonać urządzenie, którego nie trzeba będzie się wstydzić.
Pamiętajcie, że nie muszą to być niezwykłe wielkie i rozbudowane projekty. Nie muszą też być w pełni powtarzalne - jeżeli posiadają jedną wielką cechę - będą INSPIRACJĄ dla naszych i Waszych Kolegów.

Jeden konkurs - Cztery kategorie - Niebanalne nagrody - Sława na wieki ;-)

A - urządzenia odbiorcze (RX), nadawcze (TX) lub nadawczo-odbiorcze (TRX)
B - anteny i urządzenia antenowe (przełączniki, tunery)
C - inne (urządzenia pomiarowe, bloki funkcjonalne, oprogramowanie)
D - dowolne urządzenia odwzorowywane na podstawie istniejących, dostępnych
powszechnie opisów

SP-HM - do boju!!!!!

O PUKU - by Waldek 3Z6AEF (The PUKMaster ;-))
Regulamin szóstej edycji konkursu na Przydatne Urządzenie Krótkofalarskie PUK-2015 praktycznie nie uległ zmianom w porównaniu do wersji z ubiegłego roku - takie same kategorie, takie same wymagania. Jak zwykle najwięcej doceniana będzie oryginalność opracowań i jakość dokumentacji konkursowej. Kategorią główną jest Kat. A. Urządzenia odbiorcze (RX), nadawcze (TX), lub nadawczo-odbiorcze (TRX).

Dla początkujących uczestników Konkursu PUK przeznaczona jest otwarta kategoria D. Tutaj każdy może pokazać dowolne urządzenie elektroniczne, samodzielnie wykonane na podstawie dostępnego opisu, które okazało się przydatne w jego działalności krótkofalarskiej. Nie ma ograniczeń wiekowych: zarówno młodsi jak i starsi mogą zaprezentować swoje urządzenia! Nie trzeba dostarczać bardzo szczegółowej dokumentacji – wystarczy, że praca będzie starannie wykonana i... będzie działała!

Zgłoszenia projektu na konkurs należy dokonać poprzez wypełnienie formularza .pdf lub formularza .doc Formularz należy wysłać bezpośrednio do Waldemara 3Z6AEF, który koordynuje Konkurs PUK.

Zgłoszenia należy przysłać jak najwcześniej, koniecznie w terminie do 31 sierpnia 2015 r. Lista prac i krótkie streszczenia mają się ukazać w Biuletynie Zjazdowym, który otrzymują uczestnicy Zjazdu Technicznego Krótkofalowców w Burzeninie. Taki przewodnik po wystawie prac konkursowych jest bardzo przydatny w wyborze Nagrody Publiczności.

Prosimy wszystkich uczestników o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu PUK 2015 i zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie PUK-2015, którego rozstrzygnięcie odbędzie się w 12 września 2015 r. w Burzeninie.

Jeśli jednak nie zdążycie przed wyznaczonym terminem, to zapraszamy do Burzenina dla pokazania swoich konstrukcji poza konkursem. Jak co roku przewidziane są nagrody-niespodzianki również dla takich uczestników!


I oczywiście przydatne linki:
ZGŁOSZENIE PROJEKTU
http://www.zjazdtechniczny.krotkofalowcy...jektu.html

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
https://www.facebook.com/zjazdtechniczny

Maciek sp9mrn (Master of Ceremony ;-) )
30-07-2015 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości