HomeMade
Burzenin - wystawy i PUK - Wersja do druku

+- HomeMade (http://sp-hm.pl)
+-- Dział: Sprawy Ogólno-Organizacyjne (/forum-8.html)
+--- Dział: O Grupie HM (/forum-26.html)
+--- Wątek: Burzenin - wystawy i PUK (/thread-3108.html)Burzenin - wystawy i PUK - SP9MRN - 20-07-2017 10:59

Przypominam wszystkim konstruktorom - zarówno tym zaawansowanym jak i początkującym, że:
1. Jak co roku odbywa się konkurs PUK do udziału w którym zapraszamy wszystkich konstruktorów. Przypominam, że PUK to skrót od "Przydatne Urządzenie Krótkofalarskie" - a to oznacza niezwykle szerokie możliwości. Przypominam również o kategorii D - czyli urządzeniach wykonanych wg dostępnych opisów.
Uwaga - na wasze życzenie w tym roku będzie nagroda publiczności oraz Grand Prix ;-) czyli Nagroda Prezesa Polskiego Związku Krótkofalowców.

2. W Burzeninie będzie miejsce na wystawy POZAKONKURSOWE. Jeżeli chcecie pokazać swoje konstrukcje, to bardzo serdecznie zapraszamy. Pamiętajcie, że to ważny i skuteczny sposób na ośmielenie kolejnych krótkofalowców do zainteresowania się Home-made

3. W tym roku wystawa SP5WW i urządzeń pochodnych. (organizowana przez Old Timers Club). Stan urządzeń nie jest istotny - mogą być z piwnic i strychów. Wszystkich zaciekawią zarówno urządzenia "z epoki" wykonane na ówczesnych podzespołach jak i nowsze wykonania "płytki SP5WW". Zabierzcie ze sobą zarówno całe radia jak i moduły a nawet niepolutowane PCB. To naprawdę ważne radio w SP.

MAc
mrn


RE: Burzenin - wystawy i PUK - SP4EJT - 30-11-2017 20:23

Mam ochotę pozbyć się jednego ze swoich prototypów urządzeń.
A myślę, że nadaje się to idealnie jako nagroda w konkursie PUK lub jakimś takim.
Może akurat trafi do kogoś komu się przyda. Nie jestem ogarnięty w temacie Burzenina, Łosia i innych takich imprez ... i nie wiem do kogo najlepiej się z tym zgłosić, więc pisze publicznie i proszę osobę/osoby, które czują że pisze do nich ;-) o kontakt tu czy na priv czy na e-mail. Telefonu niestety nie posiadam bo jestem jaskiniowcem i każdy dźwięk wydany przez to urządzenie działa na mnie negatywnie. Chyba że z czyjegoś telefonu leci muzyka którą lubię.
... Może kiedyś trafię na ten Burzenin osobiście, ale na dzień dzisiejszy nie mam tego w planach.


RE: Burzenin - wystawy i PUK - SP9MRN - 02-12-2017 0:31

Tradycyjnie do mnie (sp9mrn na gmailu)
I od razu składam wielkie podziękowania.
Przyjedź, to nie jest normalna impreza krótkofalarska. Tu jak podchodzisz do grupki gadających ludzi to najpierw słyszysz znajomo brzmiący symbol tranzystora albo scalaka.;..
Reszta jest mniej ważna.
Najgorsze jest to, że jak już się wkręcisz, to noce nieprzespane....
Zawsze drugi weekend września

Maciek
mrn