Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radioklub Warszawa
SP5RF Offline
Robert
****

Liczba postów: 341
Dołączył: 13-03-2010
Post: #1
Radioklub Warszawa
Siedzę sobie i pracuję nad projektem dla Klienta, a z radia leci sobie kolejna lekcja titawy metodą Kocha. Wymyśliłem coś takiego: kupiłem modulator FM na Wolumenie za 23 PLN założyłem kartę SD, podłączyłem do zasilacza i do gniazdka. I teraz jak mam chwilę czasu to słucham na UKF czy w domu, czy w garażu czy w aucie, leci kolejna lekcja na 88MHz aż obcykam - non stop... Nawet Radiobudzik włącza się na titawę Smile

I tak sobie pomyślałem że fajnie by było już zapisać się do jakiegoś Radioklubu w Warszawie ale takiego żeby była tam tradycja CW i klucz sztorcowy jakiś w użyciu... Pasują mi okolice Żeromskiego, Marymont, Bemowo.... Ale wybrzydzał nie będę Smile

Możecie coś polecić?

73!

73 Frycz SP5RF
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2011 1:12 przez SP5RF.)
18-01-2011 1:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SP5AQT Offline
Roman
***

Liczba postów: 201
Dołączył: 02-03-2009
Post: #2
RE: Radioklub Warszawa
Witam
Na Żoliborzu jest klub w szkole na ul. Braci Załuskich tam udziela się Piotrek SP5FCI który bywa częstym gościem na naszym forum.
Przy Technikum na ul. Zajączka też jest klub tam jest kierownikiem Zbyszek SP5AHY.
Na Bielanach natomiast przy Szkole Podstawowej na ul. Kasprowicza róg Oczapowskiego jest klub Harcerski.

Pozdrawiam Roman SP5AQT
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2011 11:52 przez SP5AQT.)
18-01-2011 8:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości