Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
QRP-CW wg. SP5QU - prośba o identyfikację mojego QRP z przed 30 lat
SP5RF Offline
Robert
****

Liczba postów: 341
Dołączył: 13-03-2010
Post: #30
RE: QRP-CW wg. SP5QU - prośba o identyfikację mojego QRP z przed 30 lat
Zależy mi na maksymalnej zgodności z oryginałem. Nawet zdobyłem przekaźnik MT6 choć w szufladzie mam sub-miniaturowe. Mieszacz już mam, jest dobry więc go założę.... ale poza tym - sam zobaczysz.

A co do wzmacniacza m.cz. na UL 1490 to tylko taki pomysł. No bo jeśli radio miało by działać dużo lepiej to może warto? Mam wymontowany taki moduł z radia Jowita. Nic nie szkodzi podłączyć i zobaczyć. Chcę do obudowy włożyć spory głośnik.


Titawy już się uczyłem 4 razy, i 4 razy zapominałem.... (od ogólniaka)
Więc zalogowałem się na takiej stronce interaktywnej http://lcwo.net/ i zacząłem po raz 5. Ba! Nawet mam specjalną myszkę do której podłączam klucz i można ćwiczyć. (klucz zwiera lewy przycisk myszy) Jestem dobrej myśli, ale jestem też realistą i myślę że pierwsze łączności zrobię najwcześniej na wiosnę.

Teraz za to robię takie tekturki do nauki kodu Q i slangu i prefixów. Mam metody Smile Wszak na co dzień zajmuję się andragogiką (jestem trenerem, uczę dorosłych) to dam radę Smile

Radość mi to sprawia niezwykłą, a najbardziej ta piękna prostota środków. Smile

Pozdr!

73 Frycz SP5RF
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2010 9:53 przez SP5RF.)
09-10-2010 1:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: QRP-CW wg. SP5QU - prośba o identyfikację mojego QRP z przed 30 lat - SP5RF - 09-10-2010 1:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości