Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosta homodyna dla początkujących
SQ4AVS Offline
Rafał
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: 29-01-2010
Post: #62
RE: Prosta homodyna dla początkujących
Mam pytanie do Kolegi SP8WJT na jakiej to mojej konstrukcji się naciął? Przecież pokazałem nawet wyniki analizy widma. Nigdy Kolega nie zwracał się do mnie z jakimkolwiek pytaniem. Widziałem kopie swoich układów na stronach innych Kolegów w tym spoza polski i pisali, że działa. Jak Kolega z Czech np. miał problem to potrafił to napisać i nawet pod niego zmieniłem soft. Co do pll-a i rezonatora ceramicznego to on tylko pogarsza stabilność bezwzględną a nie poprawia ją (względna pozostaje bez zmian) a problemu nie było, po prostu powiela częstotliwość!!! Ja kupowałem rezonatory w Sławmirze kilka rodzajów. Kolegi problemy świadczą o źle dobranych elementach -harmoniczne, rozwiązanie problemu pokazałem. Co do rezonansów pasożytniczych to występują i w kwarcach a, że się układ na nich wzbudza to jak pisałem świadczy o źle dobranych elementach.

Co do
sq4avs nie widziałem czegoś na tym forum
sp8wjt Niestety nie rozumiem tej odpowiedzi... Ktoś tu przed chwila pisał o poziomie...
sq4avs chodziło, że nikt tu nie wychwala hamerykańskich układów, patrz pilgrim np., wystarczyło przeczytać swoje zdanie i moją odpowiedź pod nim
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2013 21:02 przez SQ4AVS.)
01-09-2013 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Prosta homodyna dla początkujących - SQ4AVS - 01-09-2013 17:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości