Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trx cw na wszystkie pasma - prosta konstrukcja
SQ8GUO Offline
Waldek
**

Liczba postów: 85
Dołączył: 15-06-2011
Post: #94
RE: trx cw na wszystkie pasma - prosta konstrukcja
bardzo Ci dziekuje za info, Leszek.
brzmi to prosto, ale majac AD9833, LCD, Atmega jeszcze daleka droga zeby to ze soba spiac wlasciwymi elementami elektrycznymi - np. skad moge sie dowiedziec, z ktorego wyprowadzenia AD9833 czy Atmegi potrzebny jest po drodze jakis rezystor, kondensator czy tranzystor (no ten jesli ma wzmacniacz sygnal heterodyny to z datasheet mozna wyczytac ktory to pin, ok). Zakladam ze tutaj juz w gre wchodzi chociaz gruntownie opanowana elektronika, bo ciezko mi sobie wyobrazic sytuacje, ze w Datasheet jest wszystko opisane, podane a ja musze tylko ze soba moduly polaczyc.
Dobra, mysle glosno, dlatego ze kiedys sam bede chcial sie tutaj wyprobowac. Materialy do nauki C sa pod Arduino. Jeno czasu brakSmile

Leszek, jeszcze raz sliczne dzieki za sporo wiedzy teoretycznej. Jestem pewien ze ktokolwiek "mlody" stazem w elektronice, bardzo duzo sie nauczy czytajac Twoje posty.

Uslyszymy sie jak juz czesci przyjda, a przyjda moze po swietach. Potem na spokojnie poskladam DDS-a. W miedzyczasie moze choc plytke bazowa zaczne po malu skladac pomiedzy wyjazdami swiateczno/noworocznymi.
Jakby co Wesolych Swiat!
W>
13-12-2019 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: trx cw na wszystkie pasma - prosta konstrukcja - SQ8GUO - 13-12-2019 14:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości