Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najnowszy minitransceiver SP5AHT (80m/SSB). Dziennik budowy.
SQ9RFC Offline
Jerzy
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: 02-07-2010
Post: #51
RE: Najnowszy minitransceiver SP5AHT (80m/SSB). Dziennik budowy.
(13-01-2011 21:55)SQ9RFC napisał(a):  Wzorem pewnego budowlanego forum postanowiłem założyć dziennik budowy. Będę zamieszczał tu informacje o wszelkich postępach prac nad najnowszą konstrukcją kolegi SP5AHT, którą pierwszy raz zobaczyłem i usłyszałem na spotkaniu QRP w Burzeninie latem 2010r. Trx tak mi się spodobał, że postanowiłem go wykonać. Jako że szkoda mi czasu na gromadzenie elementów, dziś zamówiłem w pewnej wysyłkowej firmie KIT owego urządzenia. Fotki i schemat można znaleźć tutaj; http://www.sp-qrp.pl/modules.php?name=Co...age&pid=54
Pierwszy kłopot Undecided pod koniec zamówienia - napisali że na emaila podeślą link do potwierdzenia transakcji - czekam, czekam i nic - może się doczekam. Podobno za dwa dni KIT ma być u mnie - lutownica, cyna, kalafonia gotowa. Do tego czasu rozwieszę 84m drutu i jakąś mini skrzynkę i SWR-miarkę sklecę Tongue
Zamówienie potwierdzone ... czekamy na kuriera.
To było 13-01-2011 20:55 Big Grin
Słuchajcie ! rewelka ! Kurier przyjechał ! minęło 11 miesięcy i przyjechał ! Zapukał i mówi że ma paczkę Big Grin Biorę się do roboty.

73 JERZY SQ9RFC
21-12-2011 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najnowszy minitransceiver SP5AHT (80m/SSB). Dziennik budowy. - SQ9RFC - 21-12-2011 19:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości