Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry soft do płytek designspark
SQ9RFC Offline
Jerzy
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: 02-07-2010
Post: #36
RE: Dobry soft do płytek designspark
Ops Rysiu mam nadzieje że se jaja robisz! To je sam sobie mam tego browara postawić !
Nieee :-)) a było tak wesoło... idę do lodówki ... OK ... :-))(()) To jest Print Scrin :-)) Ustawiasz sobie na ekranie tak jak chcesz zapisać, potem naciskasz klawisz PrintScrn na klawiaturze (u mnie po prawej na górze) i masz obraz ekranu w schowku kompa. Potem wystarczy uruchomić jakikolwiek edytor grafiki i tam ze schowka załadować wszystko co się tam schowało. Potem trochę obrobić i zapisać jako plik. GulGuluff :-)


Potrafię zrobić już goldpina 3D stojącego i inne dziwne elementy całkiem abstrakcyjne i nie mające nic wspólnego z realem. Wygląda na to że 3D to jakiś nowy eksperyment. Można wejść w edycję biblioteki *.pkg wybrać jakiś element i się nim pobawić. Zmienia się na jednej planszy różne parametry i na tym koniec. To jest bezsensowne, bo normalna wektorowa grafika 3D jest już dopracowana do granic możliwości w grach i wspomagana sprzętowo - więc po co kombinować!? Wniosek jest prosty ... nie ma 3D i koniec.

73 JERZY SQ9RFC
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2012 0:28 przez SQ9RFC.)
04-04-2012 0:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dobry soft do płytek designspark - SQ9RFC - 04-04-2012 0:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości