Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy
SP4LVC Offline
Bogdan sk
*****

Liczba postów: 761
Dołączył: 10-07-2009
Post: #101
RE: Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy
Koledzy z JLCPCB odwalili kolejny numer na płytkach Auto-Manual. Dziękuję Stefanowi SP5MBD za informację. Wszystkie piny przekaźników od strony elementów mają totalne zwarcie do masy. Ta sytuacja miała miejsce w ostatniej partii, którą otrzymałem, a przecież do fabryki poszły te same gerbery co zwykle. Spróbuję reklamować (muszę zrobić zdjęcie w dużym powiększeniu), ale nie wiem, czy nie będzie szybciej jak weźmiecie jakiś ostry rylec lub zwykłą igłę i nie odizolujecie padów od masy. Widać, że są to zwarcia do masy grubości włosa. Tego nie było w plikach gerbera - to dały ciała maszyny firmowe. Przepraszam i nie wiem jaki będzie finał. Jak akcja reklamowa się uda to mogę zainteresowanym podesłać prawidłowe płytki. Obawiam się tylko, że zejdzie bardzo długo. Trzeba będzie chyba dla odmiany zmienić na jakiś czas płytkarnię. Jeszcze raz przepraszam. Płytki przyszły dawno. Z racji tego, że swój egzemplarz wzmacniacza miałem już dawno złożony nie oglądałem ich dokładnie i nawet nie przeszło mi przez głowę, że dostałem towar z taką ,,niespodzianką".

Bogdan
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2021 8:48 przez SP4LVC.)
28-05-2020 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Z najlepszymi życzeniami - Mój prezent gwiazdkowy - SP4LVC - 28-05-2020 11:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości