Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 4.14 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Składamy wzbudnicę SSB G4CLF
bolanren Offline
Jerzy SP5RZM
****

Liczba postów: 425
Dołączył: 10-04-2011
Post: #24
RE: Składamy wzbudnicę SSB G4CLF
Wojtku,

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Przysłowiowe "gonienie króliczka" jest największą frajdą. Twój pomysł na KP903 + diplekser też mnie pociąga. Ciekawe ile i czego na tym w praktyce można by zyskać? Czy poza dobrym IP3 coś jeszcze?

Co do wersji przewlekanej, to każdej osobie, która się do mnie o to zwróci udostępnię przewlekaną wersję płytki (oryginał G4CLF) w formacie Corel PHOTO-PAINT. Spokojnie można sobie wyprasować PCB żelazkiem. Niestety płytka ma trochę wad . Głównie są one związane z ulokowaniem kilku otworów pod elementy na krawędzi ścieżek. Paskudnie się takie miejsca lutuje.
Piotrze,

Chyba powinienem w tym miejscu uderzyć się w pierś i wyjaśnić, że dokładnie nie pamiętam jakie były powody zastosowania dwóch fetów w odwracalnym wzmacniaczu. Ta dyskusja z Projektantem odbywała się chyba rok temu. Wprawdzie Ja tobie tak to wyjaśniałem jak podałeś na forum ale czy było tak rzeczywiście, to nie chcę gwarantować. Nie chciałbym przypisywać Projektantowi intencji, którymi ewentualnie mógł się nie kierować. Przyjmijmy raczej, że to była moja interpretacja.

Pozdrawiam
Jerzy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2015 9:19 przez bolanren.)
27-01-2015 0:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Składamy wzbudnicę SSB G4CLF - bolanren - 27-01-2015 0:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości