Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piligrim SMD z DW_Radio [ dziennik budowy ]
SP6-11003 Offline
Andrzej
**

Liczba postów: 63
Dołączył: 24-06-2012
Post: #1
Piligrim SMD z DW_Radio [ dziennik budowy ]
Witam serdecznie wszystkich. Jakiś czas temu zakupiłem płytę Piligrim z DW_Radio, która wreszcie doczekała się swojej kolejki. Szukałem u siebie w sklepach ( aby nie kupować w sieci ) ciekawej obudowy ale niestety nic nie znalazłem. Napatoczył się wybebeszony FM3041 który posłużył jako dawca obudowy Smile

Roboty może i zaczynam trochę od końca, ale chciałem wiedzieć jak zaplanować dalsze prace.

Układ syntezy jest zrobiony na gotowym module z AD9850 plus powielanie na ICS502 sterowanym procesorem ATmega8 . Próby na stole okazały się bardzo zadowalające w połączeniu z płytką Piligrim. Soft to bardzo zmodyfikowany wsad Ryśka SQ9MDD , który i tak jeszcze jest zmieniany. Zdjęcia z syntezy zamieszczę wkrótce.

A tak oto wygląda początek prac przy Piligrim.

İmage

Nie ma jeszcze gałek, bo wymiary na nie wyszły mi trochę "nie takie" Wink tak więc będę musiał sobie je sam zrobić na tokarce w pracy.

W pierwszej kolejności odbędzie się montaż filtrów BFP a dopiero następnie pójdę w kierunku nadajnika.

Planuję w mikrofonie umieścić klawisze do zmiany kroku przestrajania oraz dwa do przestrajania, dlatego jest zamontowane gniazdo 8 pin.
07-05-2013 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Piligrim SMD z DW_Radio [ dziennik budowy ] - SP6-11003 - 07-05-2013 20:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości