HomeMade
Stare części i nie tylko do oddania za symboliczna kwotę - Wersja do druku

+- HomeMade (http://sp-hm.pl)
+-- Dział: Sprawy Ogólno-Organizacyjne (/forum-8.html)
+--- Dział: Drobne Ogłoszenia (/forum-10.html)
+--- Wątek: Stare części i nie tylko do oddania za symboliczna kwotę (/thread-4505.html)Stare części i nie tylko do oddania za symboliczna kwotę - SP4EJT - 19-02-2024 12:40

Witajcie. Dawno mnie tu nie było ... i pewnie nie będzie. Wpadłem tylko, żeby powiedzieć, że są do oddania graty za jakąś symboliczną kwotę ... . Zmarł mój starszy kolega który lubił muzykę, elektronikę i radia, nie był krótkofalowcem ale lubił tę dziedzinę. Zostało po nim sporo rzeczy , może ktoś się bawi takimi starociami i mu się przyda. Na zdjęciach daję to co na szybko udało mi się zobrazować. Może być tego trochę więcej, jeśli jego żona w międzyczasie coś wygrzebie z dna szafy.

Proszę pisać na sp4ejt@gmail.com - najszybciej zareaguję. Oczywiście najlepiej jeśli by ktoś mógł przyjechać żeby nie kłopotać wdowy wysyłką ... ale jeśli zajdzie taka konieczność to też damy radę.

Pewnie są tam jeszcze jakieś stare mierniki , zasilacze , oscyloskop ruski, itd ... ale najlepiej jakby zainteresowany starociami sam to wszystko obejrzał , bo ja nie miałem czasu tego wszystkiego oglądać i fotografować.

Cena ... na pewno niska, żona zmarłego kolegi nie potrzebuje tego. Jak fotografowałem części to powiedziała "niech je po prostu ktoś zabierze" ... ale ja proszę żeby coś jej dać, każda suma jej się przyda.
Wyjątkiem są tu syntezatory za które trzeba dać trochę pieniędzy. (nie pasują tu ale może przy okazji ... )

Życzę wszystkim zdrowia i tylko zdrowia, resztę sobie załatwcie sami ;-)


RE: Stare części i nie tylko do oddania za symboliczna kwotę - SP1CWL - 19-02-2024 14:21

Jestem pod wrażeniem posegregowanych elementów elektronicznych.


RE: Stare części i nie tylko do oddania za symboliczna kwotę - SP4EJT - 25-02-2024 15:58

Wszystko już nieaktualne.
Proszę "zarządcę" o usunięcie tych wpisów żeby nie zaśmiecały forum.