HomeMade
Fotogaleria posiadanych urządzeń lampowych - Wersja do druku

+- HomeMade (http://sp-hm.pl)
+-- Dział: Urządzenia nadawczo odbiorcze KF (/forum-62.html)
+--- Dział: Urządzenia lampowe (/forum-67.html)
+--- Wątek: Fotogaleria posiadanych urządzeń lampowych (/thread-2469.html)Fotogaleria posiadanych urządzeń lampowych - SP6IFN - 20-10-2015 20:24

Witam!
To może zaproponuję mały konkurs. Na fotkę własnego (obowiązkowo) posiadanego urządzenia całkowicie lampowego, ani jednego tranzystora w układzie. Musi to być urządzenie dla krótkofalowca nadawcy lub nasłuchowca, czyli TRX, TX, lub RX dla SWLa. Koniecznie trzeba podać Nr.seryjny urządzenia i rok produkcji. Chodzi mi o możliwość weryfikacji podanej informacji, przynajmniej internetowej. Musi więc to być wyrób fabryczny, lecz nie może to być odbiornik radiowy masowej produkcji dla ludności. Wiadomo jest, że tych jest sporo na strychach i w innych zakamarkach. Tylko urządzenia dla amatorów. Wygrywa najstarszy działający model z tych podanych wyżej, a jego posiadacz zdobywa główną nagrodę którą będzie SATYSFAKCJA!
Termin zgłoszeń upłynie z końcem roku. Myślę że fotki można zamieścić w tym wątku, o odpowiednio zmniejszonej rozdzielczości, aby nie obciążać zbytnio serwera.
Jeśli ADMIN nie wyrazi sprzeciwu to pozostawi ten post, jeśli jednak uzna pomysł za niestosowny, NIE BĘDĘ miał żalu.
Rysio!