HomeMade
Eagle: wydruk wielu wzorow PCB na jednym arkuszu papieru - Wersja do druku

+- HomeMade (http://sp-hm.pl)
+-- Dział: Oprogramowanie (/forum-84.html)
+--- Dział: Oprogramowanie dla radioelektronika (/forum-87.html)
+--- Wątek: Eagle: wydruk wielu wzorow PCB na jednym arkuszu papieru (/thread-1399.html)



Eagle: wydruk wielu wzorow PCB na jednym arkuszu papieru - SP2IPT - 18-07-2012 21:33

Witam,
czy ktoś wie jak zmusić Eagle'a (wersja 6) do wydruku gotowego wzoru PCB w zwielokrotnionej ilości egzemplarzy na arkuszu papieru?
Sprint Layout robi to genialnie, ale nie potrafię znaleźć nigdzie informacji jak przekonać Eagle'a do takiego działania. Szkoda trochę całej kartki A4 na jeden wzór strerownika do przekaźnika 30x32mm Big Grin

pz


RE: Eagle: wydruk wielu wzorow PCB na jednym arkuszu papieru - SQ2EER - 18-07-2012 23:12

Witam - przez kopiuj i wklej do nowego projektu jest tak w wersji 5.4 - może i w wersji 6 jest tak samo - pozdrawiam Jacek


RE: Eagle: wydruk wielu wzorow PCB na jednym arkuszu papieru - SP2IPT - 19-07-2012 7:00

Dzieki Jacek,
faktycznie nie pomyslałem o takim rozwiązaniu - zadziałało Smile


RE: Eagle: wydruk wielu wzorow PCB na jednym arkuszu papieru - KLIMA - 23-07-2012 18:44

Ja to robię w OpenOffice - wydruk w Eagle do postscripta i potem wklejam sobie na kartkę formatu A4 w takim miejscu, w jakim chcę. Można dać nawet kilka różnych projektów na jednej kartce.
Jak do tej pory (przyznaję, nie robię płytek zbyt często) nie miałem z tą metodą problemów.